Rihana është shpallur femra më e pasur e vitit, një vlersim ky i bërë nga prestigjozja ‘Forbes’.

Nga hite muzikore që mbeten ritëm në mendjen e çdokujt, në blerje vilash biliona dollarëshe deri në një biznes të cilin e vendosi e hapi dhe e menaxhon plotësisht ajo.

“Savage x Fenty”, është dyqani me të brendshme sexy që Rihanna ka hapur së fundmi dhe ku prezanton modele nga më të ndryshmet dhe me ngjyra nga më të bukurat.

Shikoni disa foto të publikuara:

FOTO GALERI
2/4

Top Channel