Policia e Shtetit po zhvillon një operacion në Elbasan. Detajet janë ende të pakta pasi operacioni është në vazhdim.

Ajo çfarë dihet është se dhjetëra forca operacionale ndodhen që prej orës 03:00 të mëngjesit në Elbasan.

Forcat e RENEA-s dhe FNSH janë parë këtë mëngjes në lagjet më problematike, por detaje të plota mbi operacionin blic pritet të mësohen në orët në vijim.

Në përditësim

Top Channel