Është përfolur se ajo e ka ringjallur romancën e saj me të dashurin, Andrew Watt.

Dhe Rita Ora ka postuar rezultatet në Instagram. E veshur me bikini të kuqe, ajo shkëlqente.

Duket se gjërat po shkojnë më së miri për 28-vjeçaren.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel