Irina Shayk thuhet se u largua nga shtëpia që ndan me Bradley Cooper.

Është raportuar javën e kaluar se marrëdhënia e tyre ‘varet nga një fije’ dhe sipas The Sun, supermodelja ruse tani ka lënë shtëpinë e tyre prej 4.5 milion dollarë në Pacific Palisades.

Çifti, të cilët janë takuar që nga viti 2015 – kanë jetuar bashkë së bashku me vajzën e tyre dyvjeçare Lea De Seine.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel