Alessandra Ambrosio tregon se e kuqja i shkon po aq sa Bella Hadid!

16/05/2019 08:52

Bella Hadid mori gjithë vëmendjen në një fustan të kuqërremtë në Festivalin e Filmit në Cannes në vitin 2016.

Dhe Alessandra Ambrosio duket se është frymëzuar nga ajo ndërsa ajo mori pjesë në premierën Les Miserables të mërkurën.

Modelaj, 38 vjeçare i la shumë pak vend imagjinatës, ndërsa kishte veshur një fustan të mrekullueshëm të kuq në ngjarjen vjetore.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel