Ajo është një nga supermodelet më të lakmuara në botë.

Dhe Bella Hadid tregoi fizikun e saj “vrasës” në një set me rroba banje në plazhin e Malibu të hënën në mëngjes.

22-vjeçarja la pak vend për imagjinatën, ndërsa ajo zbuloi gjoksin nën një bluzë të tejdukshme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel