Cardi B është shfaqur në mbrëmje e Met Gala me një fustan gjigant.

Ajo i ka lënë fansat dhe gjithë të pranishmit me gojë hapur.  Fustani i Cardi B  ishte në ngjyrë të kuqe dhe madhështor.

Krahët e Cardit  dhe koka e saj ishin të mbuluar me pendë  Kishte rruaza vezulluese me ngjyrë të kuqe tek dekolteja.

Pesë zotërinj në kostume të zinj  ishin aty për ta ndihmuar që ajo të  menaxhonte fustanin, teksa ishte duke bërë marshimin në tapetin e kuq.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel