“Rroftë Partia Komuniste Shqiptare”/ Për 5 majin nderime edhe për Enver Hoxhën

05/05/2019 11:59

Me rastin e 5 majit figurat kryesore politike në vend, por jo vetëm kanë kryer homazhe ndaj dëshmorëve të rënë.

Disa qytetarë janë parë të marshojnë me me pankarta ku shkruhej “Rroftë Partia Komuniste Shqiptare” dhe me foton e Enver Hoxhës.

Më poshtë po iu sjellim disa detaje nga ato çfarë nuk u panë sot.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel