Top Talent Show nis transmetim në orën 21:00 në Top Channel dhe backstage në orën 21:00 në kanalin e Top channel në Youtube. Tre janë kategoritë e konkurrimit: Gazetar, Prezantues, Interpretues. Show do të jetë këtë sezon në 10 javë, dhe do të vijë i riformatuar.

Rita Ora është shprehur se ka shumë mundësi që në të ardhmen e afërt të realizojë një këngë në Gjuhën Shqipe.

Ajo është shprehur se është diçka që ka shumë dëshirë t’a realizojë. Dhe që do të ishte e mrekullueshme të bëja një këngë në gjuhën shqipe. Aktorin Blerim Destanin shumë shpejt do ta shohim në një film në Hollywood.

Filmi i takon zhanrit krim-triller, ‘The Poison Rose’ mban titullin dhe në të do të luajnë John Travolta, Brendan Fraser dhe Morgan Freeman. Ky film është bazuar në romanin Salvatores, me të njëjtin titull.

Cilët janë filmat që kanë kolonat zanore më të bukura dhe që janë bërë hite, e i rezistojnë kohës.

Cilët janë artistët që janë dënuar me heqje lirie?

Për këto, e jo vetëm… Ndiqni Voilà në kanalin e Youtube në Top Channel ora 19:00

Top Channel