Një histori e jashtëzakonshme dhe frymëzuese dashurie sjell në “Dua të të bëj të lumtur” këngëtarët Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çako.

Dy artistët po shijojnë së fundmi suksesin e hitit të tyre “Sekreti im”.

Duke rikrijuar elementet e klipit të xhiruar në Venecia, ata interpretojnë për herë të parë në një studio televizive këngën e tyre.

Bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve vjen në studion e “Dua të të bëj të lumtur” si surprizë për një prej fanseve të Xhensilës ë vuan nga një sëmundje e rëndë.

Programi që ka thyer rekorde audience javë pas jave edhe këtë të shtunë do ju mbajë të mbërthyer pas ekranit edhe sonte me Arbana Osmanin në orën 21:00.

Top Channel