Rrahu zyrtaren e ndeshjes, dënim i ashpër për futbollisten më të bukur të Shqipërisë

18/04/2019 17:02

Komisioni i Disiplinës ka publikuar sot vendimet mbi shkeljet që kanë ndodhur në fushat e futbollit.

Mes dënimeve, bie në sy dhe ai i futbollistes Paula Jaku, që luan për skuadrën e Juban-Danjës.

Futbollistja bukuroshe është dënuar me 1 vit përjashtim nga futbolli për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj zyrtares së ndeshjes.

 

FOTO GALERI
2/7

Top Channel