Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Bushat, ku raportohet se dy ferma kanë ndërruar jetë.

Nga aksidenti raportohet se kanë mbetur të plagosur edhe 4 persona të tjerë.

Mësohet se një mjet tip “Mitsubishi” dhe një mjet tip “Audi” janë përplasur në afërsi të fshatit Melgushe.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel