“Terminator: Dark Fate” do ta ketë premierën më 15 nëntor të vitit 2019. Tani janë publikuar foto zyrtare gjatë xhirimeve të këtij projekti të shumëpritur.

Arnold Schwarzenegger do të vërë sërish syzet e tij të diellit për rolin e T-800, ndërsa Linda Hamilton do të rikthehet si Sarah Connor.

James Cameron i ka marrë vetë përsipër të gjitha, është krijuesi i filmit, skenarist dhe producent i këtij kapitulli të ri.

Me regji të Tim Miller, “Terminator 6” do ta rinisë historinë nga “Terminator 2”, duke injoruar komplet tre filmat pasues.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel