Rreth orës 18:45, në zonën e Kamzës ka ndodhur një aksident, ku si pasojë ka humbur jetën një 28-vjeçar.

Mësohet se A. D, duke drejtuar mjetin ka përplasur këmbësorin K. L., 28 vjeç, duke i marrë jetën.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

Top Channel