Gjen nënën pas 41 vitesh, emocione të forta në “Dua të të bëj të lumtur”

23/02/2019 19:33

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” sjell sot në mbrëmje një takim prindëror të pashikuar më parë. Historia prekëse e djalit të braktisur në jetimore, kur ishte vetëm 5-ditësh, e që merr tjetër kthesë falë programit “Dua të të bëj të lumtur”.

Në edicionin e tij të tretë, “Dua të të bëj të lumtur” është programi me rekorde më të mëdha audience. Gjatë këtyre javëve të transmetimit, ai ka mbërthyer pas ekranit miliona shikues dhe ka marrë miliona klikime në Youtube.

Me historitë më të diskutuara, emisioni ka bërë të lumtur shumë personazhe dhe ka dhuruar surpriza të jashtëzakonshme.

Top Channel