Rikthehet në ekranin e Top Channel të shtunën në orën 21:00 “Dua të të bëj të lumtur”, programi më emocionues për të gjithë, nga autorja dhe moderatorja Arbana Osmani.

Sezoni i ri nis me historitë e jashtëzakonshme të një bashkëshorti që humbi gruan nëntë muajshe shtatëzënë dhe një zotërie që na ka kërkuar ndihmë t’i gjejmë një shoqe.

Gjithashtu në puntatën e parë do të vijë edhe historia e një prindi që shkatërroi familjen.

“Dua të të bëj të lumtur” e nis sezonin edhe me pjesëmarrjen speciale të artistit Sidrit Bejleri.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel