Duda Balje, politikanja e cila konsiderohet si deputetja më e bukur e Kuvendit të Kosovës, ishte sot e ftuar ne emisionin “Ftesë në 5”, nga Bieta Sulo.

“Jam e bukur sepse, jam e kënaqur me veten kështu si jam” shprehet ajo teksa Bieta e ngacmon duke e pyetur nëse deputetja e konsideron veten si grua të bukur.

Nënë e tre fëmijëve, ajo tregoi për pasionin e saj, palestrën, si dhe sekretet e një gruaje, e cila kujdeset për veten, familjen dhe komunitetin.

Top Channel