Siriloja i trego Kaios se Rubinjoja u arrestua para syve të Bibisë dhe se ajo dhe znj.Aurora u dërguan në rajon për të dëshmuar. Rui sheh Zekën me të birin dhe ndihet xheloz.

Nga e hëna në të premte në Top Channel ora 16:00

Top Channel