Për mbi 2 vite ka zgjatur inati i Leo Messit ndaj Suzy Cortez, apo siç e njohin të gjithë “Miss Bum Bum”.

Ylli argjentinas duket se ka vendosur të falë duke e zhbllokuar në Instagram, një vendim që e pati marrë në prill të 2016-s, pasi Cortez e ngacmonte herë pas here dhe i bënte tag në fotot provokuese që publikonte, teksa mbante veshur fanellën e tij.

Suzy Cortez, u shpall “Miss Bum Bum” në 2015-ën. Pak pasi ngriti këtë trofe, braziliania tha se ishte tifoze e Barcelonës dhe veçanërisht e Leo Messit dhe pozonte jo pak herë foto, e veshur vetëm me bluzën e argjentinasit.

Më pas ajo nisi fushtatën #UnblockMeMessi, e duket se ia ka arritur qëllimit, edhe pse me shumë vonesë.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel