Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat në Mykonos

30/06/2018 15:10

Emily Ratajkowski vijon të mahnitë me format e saj.

Modelja ndodhet me pushime në Mykonos, dhe sigurisht të gjithë sytë janë mbi atë.

E veshur me bikini portokalli, modelja duket e mrekullueshme.

Ajo po shijon disa ditë pushimi në Greqi.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel