Pushimet e fundit si çift për Alvaro Morata dhe Alice Campello, pasi në muajin gusht do të bëhen prindërit e binjakëve, Alessandro dhe Leonardo.

Përgjatë Bregut Semerald, futbollisti spanjoll dhe gruaja e tij nuk humbasin shansin për të shijuar diellin dhe detin me anije mes përqafimeve. Dhe pse shtatzënë, modelja tregon format me kostume shumëngjyrëshe.

Nuk është ende e qartë se ku lojtari do të luajë sezonin e ardhshëm, mund të qëndrojë te Chelsea ose të kthehet në Itali, ku Alice do të ta ketë më të lehtë për t’u kujdesur për të sapolindurit me mbështetjen e familjes së saj.

Ndërkohë, dy zogjtë e vegjël nuk e humbin kohën dhe mes Venecias, Kroacisë dhe Sardenjës, ata kënaqen në barkë.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel