Me forma fantastike dhe një vokal të mrekullueshëm, Anitta i ka të gjithë përbërësit për t’u bërë një yll i muzikës botërore.

Aktualisht ajo po punon në studio me artistë si Rita Ora, Pharrell Williams dhe Drake, duke regjistruar këngë të reja.

Në Youtube ka 9 milionë të regjistruar në kanalin e saj, ndërsa në Instagram bukuroshja braziliane numëron rreth 30 milionë ndjekës.

Më poshtë, njihuni më mirë me 25-vjeçaren që në vendlindje konsiderohet si Jennifer Lopez e re.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel