Nicki Minaj njihet për performancat e saj të “nxehta” e “shpërthyese”.

Reperja 35 vjeçare vazhdon ta ruajë reputacionin, dhe këtë e ka vërtetuar sërish në skenën e “BET Awards” në Los Anxhelos.

E veshur me të kuqe, Nicki ka dhuruar një shfaqje të zjarrtë për fansat e saj teksa dukej tepër seksi.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel