Yoga me bikini në vendin më të ftohtë në botë (Foto)

20/06/2018 11:47

Melburni ishte vendi më i ftohtë në botë këtë të martë, me temparturat deri në -4 gradë.

Megjithatë, kjo nuk e pengoi ish-gruan e lojtarit australian të kriketit, Shane Warne, të zhvishej dhe të filmonte disa video duke ushtruar joga.

Simone Callahan, 48 vjeç, ka vendosur që të shfrytëzojë sa të mundet të gjitha stinët për të mbajtur trupin e saj në formë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel