Rosario Dawson pozon e zhveshur për 39-vjetor (Foto)

20/06/2018 11:40

Ylli i shfaqjes televizive “Jessica Jones”, Rosario Dawson publikoi një seri videosh dhe fotosh ku pozon e zhveshur për 39-vjetorin e saj.

Ajo tregon për “Daily Mail” se ndihet më konfidente dhe më e bukur se kurrë më parë.

“Jam një aktore 39-vjeçare në Hollywood, ndihem shumë mirë dhe shumë e frymëzuar nga trupi im, edhe pse e zhveshur,” shprehet Dawson.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel