Dua Lipa i ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës në muzikë dhe çdo ditë e më shumë, ajo është kthyer edhe në qendër të mediave sociale sa i përket jetës së saj sentimentale.

Pas finales së Champions League doli lajmi se ajo e kaloi natën me lojtarin e Realit të Madridit, Asensio, por më pas këngëtarja i hodhi poshtë këto thashetheme.

Por teksa u duk se lajmi nuk la shenjë në lidhjen e saj, vetëm një javë më parë mediat britanike publikuan një video teksa i dashuri i bukuroshes, Isaac Carew shihet në një vallëzim me një tjetër vajzë.

Por duket se lidhja mes Dua Lipës dhe Isaac Carew është e fortë. E gjithë kjo u kalua me lehtësi prej dyshes dhe së fundi janë fotografuar në rrugët e qytetit të New Yorkut. Madje, për të hequr të gjitha dyshimet çifti nuk ngurroi të shkëmbej një puthje të zjarrtë midis rrugës.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel