Duken si motra, por në fakt Louise dhe Ellie Smith janë nënë e bijë.

Pavarësisht diferencës në moshë, mamaja 42 vjeçare dhe vajza e saj 22 vjeçare nga Salisbury, Angli, e përshkruajnë njëra tjetrën si “mike të ngushta”.

Louise gjithashtu tregon se del shpesh me Ellie në klube nate si dhe ka shijuar më parë me të festa ne pishinë në Ibiza.

Megjithëse ajo “i vjedh” Ellie vazhdimisht rrobat dhe “ngacmohet” nga meshkuj të moshës së saj, mamaja britanike këmbëngul se nuk do e ndryshonte për asgjë në botë marrëdhënien e tyre të ngushtë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel