Ish-i i Kourntey Kardashian, në plazh me fëmijët dhe të dashurën 19-vjeçare!

18/06/2018 11:37

Scott Disick, ish i dashuri i Kourtney Kardashian, është fotografuar për Ditën e Babait me fëmijët e tij në një plazh të Malibusë, i shoqëruar nga e dashura 19-vjeçare.

E dashura e Disick, Sofia Richie, qëndroi pranë famijes duke vështruar se si Disick luante me fëmijët e tij, Mason dhe Penelope.

Djali i vogël i Disick, Reign, duket se nuk ishte prezent në plazh me vëllain dhe motrën e tij.

Top Channel