Kështjella përrallore ku Harry dhe Meghan do të kalojnë muajin e mjaltit (FOTO)

07/06/2018 14:55

Pak kohë më parë u përfol se Harry dhe Meghan kishin planifikuar ta kalonin muajin e mjaltit në Irlandë.

Duket se të gjitha thashethemet janë të vërteta, pasi sipas raportimeve më të fundit Duka dhe Dukesha e Sussex do të pushojnë në County Mayo, në Kështjellën Ashford të shekullit të 13.

Një natë në kështjellën përrallore kushton nga 600 paund deri në 4 mijë paund.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel