Jemi zyrtarisht në sezonin e “Binjakëve”. Të lindurit nga data 21 maj deri në 21 qershor i përkasin kësaj shenje të horoskopit.

Ndoshta nuk e dinit, por kësaj shenje i përkasin shumë personazhe të njohur në botë.

Liderë botërorë, ikona të modës dhe yje të showbizit janë Binjakët.

Nga Donald Trump te Marilyn Monroe, në fotogaleri mësoni disa nga personazhet e famshme në botë që i përkasin kësaj shenje:

FOTO GALERI
3/25
George Bush

Top Channel