7 shkaktarët e çrregullimeve të ereksionit

15/05/2018 12:35

Nëse keni probleme gjatë marrëdhënies seksuale, nuk jeni të vetmit. 1 në 10 meshkuj vuajnë nga çrregullimi i ereksionit në një periudhë të jetës së tyre.

Ka shumë arsye pse meshkujt mund të kenë vështirësi në shtrat dhe Dr. Seth Rankin, duke folur për “Daily Star”, tregon 7 arsyet e këtij çrregullimi.

“Një burrë mund ta humbasë ereksionin për disa arsye, fizike dhe psikologjike”, shprehet doktori anglez.

Më poshtë zbuloni 7 shkaqet që çojnë në çrregullime me ereksionin.

FOTO GALERI
1/7
Alkooli - Shkaku kryesor i çrregullimit të ereksionit është konsumimi i tepërt i alkoolit

Top Channel