Muajt e parë në Milano ka qenë shumë të vëshitë, por kohët e fundit gjërat kaë ndryshuar në mënyrë të ndjeshme dhe golat e shënuar kundër Xhenoas dhe Kievos kanë ndryshuar edhe gjykimin për Andre Silvan.

Sulmuesi portugez i Milanit ka gjetur sërish besimin dhe një meritë të madhe padysim ka trajneri Rino Gattuso, por më shumë e fejuara e tij Sara Rodrigues.

21-vjeçarja është një modele shumë e njohur, që ndër të tjera ka përfunduar studimet edhe për inxhinieri kimike. Në postimet e saj në rrjetet sociale ajo ka hedhur një pafundësi fotosh të nxehta, që duken një frymëzim edhe për sulmuesin e Milanit.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel