Pippo Inzaghi ka kohë që e ka lënë futbollin, por vazhdon ta ketë të lartë nuhatjen e golit. Këtë herë golin e ka bërë në zemrën e Angela Robusti, modeleja me të cilën ai ka një lidhje.

Sipas radio-gossip, ish-trajneri i Venecias dhe 27-vjeçarja me origjinë nga Udine janë parë disa herë së bashku, madje edhe në tribunat e stadiumit Bentegodi në Verona. Angela Robusti ka qenë e angazhuar edhe më parë në emisionin e njohur në Itali, Umoni e Donne.

Inzaghi gjithnjë ka patur ne krah femra të bukura, por duket se Angela ja ka rrëmbyer zemrën.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel