Foto Arkiv

Dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë hyrë në banesën e një të moshuari dhe kanë dalë andej me një sasi parashë.

Sipas njoftimit të policisë, shtetasi B.T., 67 vjeç është grabitur pak pas mesnatës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Teqe” të Peqinit, ku grabitësit nën kërcënimin e armës i kanë marrë të moshuarit sasinë e të hollave.

Policia thotë se po punon për identifikimin e autorëve.

Top Channel