Karriera e saj është gjithnjë në rritje në industrinë e modës, dhe Hayley Hasselhoff, e bija e David, ylli të Baywatch tregon format e saj në një sërë fotosh në Instagram gjatë pushimeve në Bali të Indonezisë.

Modelja 25-vjeçare pozon me një palë trupore të zeza në plazh gjatë pushimeve të saj tropikale.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel