Për darkë me Demi Rose (Foto)

22/12/2017 09:49

Sapo ka arritur 6 milionë ndjekës në Instagramin e saj shumë provokues dhe Demi Rose i tregoi edhe një herë format e saj të famshme në një dalje për darkë.

Demi u fotografua në Londër, e veshur me një fustan të gjatë, me dekolte tejet të hapur.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel