Edi Rama dhe Ledri Vula takohen në SHBA

21/12/2017 19:31

Ndërsa Kryeministri Rama ka nisur vizitën e tij 10 ditore në SHBA, nga ku e vetmja foto deri tani përtej Atlantikut është ajo me këngëtarin e famshëm shqiptar, Ledri Vula.

Në foton ekskluzive që ka siguruar “Pop News”, Kryeministri Rama duket në humor të mirë edhe para takimeve zyrtare.

Rama do të jenë në një vizitë 10 ditore në SHBA, atje ku sot u votua rezoluta anti-Trump.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel