Fjorentina ruan ende “letrat” e Olsit

20/12/2017 17:40

Kanë kaluar muaj nga dalja e tyre prej shtëpisë më të famshme në Shqipëri, nga ajo e Big Brother 9, ata hynë si çift brenda saj, por marrëdhënia pasi dolën nuk zgjati shumë.

Megjithatë duket se Fjorentina dhe Olsi ruajnë ende miqësinë e krijuar para Big Brother, por edhe kujtimet e krijuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Burime pranë Fjorentinës na tregojnë se ajo ka gjetur sëfundmi edhe “letrat” që Olsi i kishte fshehur për të në disa vende të shtëpisë si pjesë e një loje që bëhej brenda Big Brother nga vetë banorët për t’u argëtuar e për të kaluar sa më mirë kohën.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel