Eva Longoria në pritjen e ëmbël

20/12/2017 09:41

Për aktoren 42-vjeçare u raportua se është 4 muajsh shtatzënë dhe në pritjen e ëmbël të një djali, sipas US Weekly.

Ky është fëmija i parë për aktoren e “Shtëpiake të Dëshpëruara”, ndërsa për bashkëshortin e saj, Jose, 49 vjeç, i katërti. Ai ka tre fëmijë, Jose, Tali dhe Mariana me ish bashkëshorten Natalie Esperon.

Eva është rrethuar gjithmonë nga thashethemet për një shtatzëni të saj që kur lidhi kurorë me manjatin e medias.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel