Dy tifoze si Gigi dhe Bella Hadid

20/12/2017 18:00

Sport dhe klasike…Këto janë stilet e veshjeve që kanë zgjedhur dy motrat, Gigi dhe Bella Hadid, të cilat mbrëmjën e së martës janë fotografuar në New York.

Dy motrat seksi kanë marrë pjesë në një ndeshje të Rangersa-ve dhe sipër veshjes me shumë stil kanë veshur edhe fanellat e skuadrës së zemrës.

Gigi Hadid preferoi veshjen sportive, xhinse dhe atlete gri, ndërsa Bella xhinse blu dhe çizme të bardha me takë të lartë.

Dy supermodelet kanë postuar në Instagram momente nga tifozeria e tyre për skuadrën e zemrës, nga ku shfaqeshin më të bukura se kurrë.

Day 1s???

A post shared by ? (@bellahadid) on

Top Channel