Demi zhvishet për 6 milionë vetë

19/12/2017 14:44

Pak vite më parë numëronte një grusht të vogël me fansa nëpër rrjetet sociale, por sot kanë ndryshuar kohët.

Demi Rose “qerasi” ndjekësit e saj me setin e radhës të fotove provokuese, si shpërblim për arritjen e numrit 6 milionë të ndjekësve në Instagram.

22-vjeçarja britanike shoqëroi postimet e veta me një “Faleminderit” të shkurtër dhe për të folur më shumë la fotografitë.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel