Bebe Rexha në “The voice of America”

14/12/2017 14:05

Këngëtarja shqiptare më famë ndërkombëtare, Bebe Rexha po ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës së saj muzikore.

Këngëtarja ka postuar në rrjetin social “Instagram” foto në ulësen e gjyqtarit në shown më të famshëm “The Voice of America”, ku ajo është ftuar së bashku me Machinegunkelly dhe Xambassadors.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha së bashku me dy bashkëpunëtorët e saj performuan këngën e tyre ‘Home’ në televizonin NBC, këngë e cila elektrizoi publikun.

Top Channel