Iskra poston foto me bikini, por nuk e lë me kaq…!

09/12/2017 18:40

Ajo është një nga modelet që ka goditur industrinë e modës duke lënë të kuptohet që jo vetëm të jesh e hollë do të thotë që je e bukur apo bën për modele.

Është fjala për Iskra Lawrence, e cila tashmë ka gati 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj të “Instagram”-it dhe asnjëherë nuk nguron të postojë aty foto me bikini.

Këtë gjë 27-vjeçarja e ka bërë edhe një ditë më parë, teksa ka postuar një foto me bikini të zeza.

Megjithatë, Iskra është shfaqur me bikini edhe në Meksikë, teksa duket se po kalon disa ditë të mrekullueshme pushimi.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel