Seti fotografik horror i Nicole Kidman (Foto)

08/12/2017 13:44

Është një aktore e madhe që mund të luajë çfarëdolloj roli dhe Nicole Kidman tregoi në setin e fundit të saj fotografik se mund të sillet edhe si një femër e pushtuar nga Djalli.

Fotot e shkrepura për revistën “New York Times” të ngjethin mishin, pasi Kidman shihet duke bërtitur ose duke u zvarritur në tokë.

Aktorja 50-vjeçare është fotografuar nga regjisorja dhe fotografja Floria Sigismondi, e cila në set ka përfshirë edhe Jake Gyllenhaal, Saoirse Ronan, Tiffany Haddish, Daniela Vega, Cynthia Nixon, Daniel Kaluuya, Timothee Chalamet, Andy Serkis dhe Brooklynn Prince.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel