Rivale të tapetit të kuq!

05/12/2017 12:33

Një natë dedikuar hijeshisë në tapetin e kuq, Fashion Awards 2017 ka qënë mundësia perfekte për të shprehur stilin individual.

Nga modelet tek këngëtaret, ishin Ashley Graham, Karlie Kloss, Hailey Baldwin dhe Rita Ora, ato që tërhoqën vëmendjen me fustane e tyre mahnitëse.

Hailey, vajza 21-vjeçare e aktorit Stephen Baldwin, është e familjarizuar me ecjen në pasarelë, dhe për këtë event shpëtoi për fill nga ndonjë incident i mundshëm, teksa ngrinte fustanin mbi gjoks. Ajo kishte veshur një fustan të zi mjaft të shkurtër, që nxirrte në pah këmbët e saj prej modele.

Për Ritën kemi thënë që rrëmbeu vëmendjen në eventin e mbrëmjes së të hënës,me fustanin e sja pas trupit.

Por nuk mbetet pas as Karlie Kloss, një “Lady in Red” për mbrëmjen.

FOTO GALERI
1/5
Karlie Kloss

Top Channel