Eros Grezda, i “parapëlqyeri” i Ilda Bejlerit

01/12/2017 09:28

E ftuar në “Wake Up”, Ilda Bejleri është ngacmuar nga dy moderatorët, Eno Popi dhe Isli Islami se cili është futbollisti më simpatik i kombëtares kuqezi.

Me pak mëdyshje Ilda Bejleri ka përzgjedhur Eros Grezdën, një zgjedhje që sipas saj është e vështirë sepse në kombëtaren shqiptare ka shumë djem simpatikë.

Top Channel