Venera: Martesa, plan i largët me Lindin

30/11/2017 12:08

Venera Lumani dhe Lind Islami, dy këngëtarët simpatikë për publikun janë ende larg planit për martesë.

Venera, e ftuar këtë mëngjes në Wake Up, u shpreh se martesa është një hap shumë i madh, dhe ende nuk është në planet e të rinjve.

“Jeta e një artisti nuk është e lehtë ashtu si mund të duket, duhet të rrish gjithë ditën me grim dhe s’mund të anullosh koncerte edhe kur nuk je në formë”,- u shpreh këngëtarja. Ndërkaq, Venera foli edhe për projektet e saj më të afërta, si pjesëmarrja e saj me disa elemente në “The Voice Kids”…

Top Channel