Monokini e ditëlindjes së Ritës

28/11/2017 09:18

Pak ditë më parë Rita Ora ka festuar 27-vjetorin dhe ka zgjedhur disa foto të veçantë për ditëlindje.

Në profilin e saj në Twitter kosovarja Rita ka postuar tre foto me trupore, teksa në sfond duket deti, por nuk dihet se në çfarë vendi është këngëtarja. “Truporet e ditëlindjes!”, shkruan Rita.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel