Rozana Radi “zbulon” pse nuk është martuar

25/11/2017 22:01

Rozana Radi ka qenë pjesë e ekipit blu nën drejtimin e Edi Manushit në spektaklin e kësaj të shtune në “Shiko kush LUAN” nga Luana Vjollca.

Por gjatë lojës së gjetjes së fjalëve, Rozana Radi, ka dhënë edhe një arsye se përse ka mbetur pa martuar.

E ndërsa duhet të gjente fjalë se në çfarë besëtytni besojnë shqiptarët, ajo është përgjigjur “Se nëse të thyhet pasqyra mbetesh 7 vite pa martuar”.

Dhe kur është pyetur nga Luana se nëse asaj i ka ndodhur një gjë e tillë, ajo është përgjigjur “Po” duke pranuar me shaka se prandaj ka mbetur edhe pa martuar.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel