Xheloze për Albanin?! Ja si përgjigjet Miriam Cani

24/11/2017 22:01

E ftuar në “Top Show Magazine”, pasi zbuloi detaje për klipin e saj më të ri me bashkëshortin, Miriam Cani foli edhe për marrëdhënien e saj me Albanin.

“Ne kemi tashmë 10 vite të lidhur dhe jemi mësuar me gjithçka të njëri tjetrit. Në momentin që bëhesh prind 90 përqind e zënkave janë gjithmonë për fëmijën. Kujdes si e preke! E vrare! Pse e puth kaq fortë! Por Albani është shumë pas detajeve, po ashtu si është në muzikë”, tregon Miriami.

E pyetur nga Albana se si ndihet Miriami kur i provokojnë bashkëshortin, ajo përgjigjet: “Në fakt kemi pak nga këto rastet, por unë nuk bëhem xheloze. Jam shumë e lumtur kur femrat reagojnë pozitivisht ndaj këngëve të Albanit”.

Top Channel